مجموعه بیدخت از تیرماه سال ١٣٩۴ خورشیدی بعنوان اولین فروشگاه تخصصی لوازم قنادی و سفره آرایی با نام “لوازم قنادی پسرک‌لو” در محدوده شرق استان تهران، در شهر جدید پردیس شروع به فعالیت نمود. این فعالیت بر پایه تجربه سی ساله مدیریت آن در این حوزه شکل گرفته و همواره با رویکرد تامین نیازمندی‌های مختلف از قبیل تامین اقلام مورد نیاز تا آموزش و راهنمایی‌های لازمه شکل گرفته و تا به امروز ادامه یافته است. حال، در ادامه این تلاش‌ها، این مجموعه از دی ماه سال ١٣٩٧ خورشیدی با نام تجاری بیدخت به فعالیت خود ادامه داده و با هدف افزایش کیفیت خدمات و همچنین ارایه خدماتی نوین، وبسایت این مجموعه نیز راه اندازی شده است.

مجموعه خدمات وبسایت بیدخت به نشانی www.bdokht.com در بخش های مختلفی به عموم دوست داران هنر شیرینی پزی خانگی و سفره آرایی ارایه می شود که از جمله آن می توان به مجله بیدخت (شامل آموزش های متنوع در دسته بندی های منظم از قبیل مدت زمان طبخ و سطح مهارت انجام آن)، فروشگاه (شامل محصولات مختلف مورد نیاز از مواد اولیه تا قالب و ابزار شیرینی پزی و سفره آرایی و همچنین تزیینی جات مراسم) و انجام سفارشات شیرینی مجالس به روش خانگی توسط زبده‌ ترین سرآشپزها اشاره نمود. شایان ذکر است شرح کامل محدوده فعالیت بیدخت در راهنمای خدمات توضیح داده شده است. تلاش همیشگی ما بر این است که ایده ها و نکات ریز و درشت در این زمینه را به راحتی در اختیار عموم قرار دهیم و ضمن حمایت، از تمامی عزیزانی که تمایل به انتشار مطالب و نکات خود دارند با آغوش باز استقبال میکنیم. مطابق روال همیشگی سعی بر آن است محصولات مربوطه در این حوزه، با کیفیت ممتاز در اختیار دوستداران قرار گیرد.

ماموریت ما

 

به اشتراک گذاری مطالب به صورت رایگان برای عموم و تامین مایحتاج به نحو احسن می باشد. ما در بیدخت معتقد هستیم هنرمندی و شایستگی لذت بردن از لحظات ماندگار خانوادگی هیچگاه دشوار نبوده و دور از دسترس نیست.

هدف ما 

 

خدمت رسانی به عموم هموطنان عزیز و حمایت از هنر خانه ایرانی به وسیله فراهم سازی بستری مناسب، هوشمند و عمومیاست.

بازگشت به بالا