درباره ما

مجموعه بیدخت از تیرماه سال ١٣٩۴ خورشیدی بعنوان اولین فروشگاه تخصصی لوازم قنادی و سفره آرایی به همت آقای حسن پسرک‌لو و به پشتوانه سابقه طولانی مدت ایشان با نام “لوازم قنادی پسرک‌لو” در محدوده شرق استان تهران، در شهر جدید پردیس شروع به فعالیت نمود. این فعالیت بر پایه تجربه سی ساله مدیریت آن در این حوزه شکل گرفته و همواره با رویکرد تامین نیازمندی‌های مختلف از قبیل تامین اقلام مورد نیاز تا آموزش و راهنمایی‌های لازمه شکل گرفته و تا به امروز ادامه یافته است. در ادامه این تلاش‌ها، این مجموعه از دی ماه سال ١٣٩٧ خورشیدی با نام تجاری بیدخت به فعالیت خود ادامه داده و با هدف افزایش کیفیت خدمات و همچنین وبسایت این مجموعه نیز راه اندازی شده است و دامنه خدمات آن نیز گسترش یافت.

مجموعه خدمات وبسایت بیدخت به نشانی www.bdokht.com در بخش های مختلفی به عموم دوست داران هنر شیرینی پزی خانگی و سفره آرایی ارایه می شود که از جمله آن می توان به مجله بیدخت (شامل آموزش های متنوع در دسته بندی های منظم از قبیل مدت زمان طبخ و سطح مهارت انجام آن)، فروشگاه (شامل محصولات مختلف مورد نیاز از مواد اولیه تا قالب و ابزار شیرینی پزی و سفره آرایی و همچنین تزیینی جات مراسم) و انجام سفارشات شیرینی مجالس به روش خانگی توسط زبده‌ ترین سرآشپزها اشاره نمود. شایان ذکر است شرح کامل محدوده فعالیت بیدخت در راهنمای خدمات توضیح داده شده است. تلاش همیشگی ما بر این است که ایده ها و نکات ریز و درشت در این زمینه را به راحتی در اختیار عموم قرار دهیم. همچنین مطابق روال همیشگی و رویکرد دایمی تیم مدیریت، سعی بر آن است محصولات مربوطه در این حوزه با کیفیت ممتاز در اختیار علاقه‌مندان در نقاط مختلف قرار گیرد.

ماموریت ما

به اشتراک گذاری مطالب و ترویج فرهنگ ناب ایرانی برای عموم و تامین اقلام حوزه لوازم قنادی، سفره آرایی و تزیینات مجالس به نحو احسن می باشد. ما در بیدخت معتقد هستیم هنرمندی و شایستگی لذت بردن از لحظات ماندگار خانوادگی هیچگاه دشوار نبوده و دور از دسترس نیست.

هدف ما

خدمت رسانی به عموم هموطنان عزیز و حمایت از هنر خانه ایرانی به وسیله فراهم سازی بستری مناسب، هوشمند و عمومی است.