[ts_single_image img_id=”9114″ img_size=”متوسط” link=”” style_effect=”eff-border-scale” target=”_self”]

همواره در طول فعالیت و خدمت رسانی در حوزه لوازم قنادی به علاقه‌مندان شیرینی‌پزی خانگی، به تماشای هنر زیبای همراهانمان نشسته‌ایم و بسی لذت برده‌ایم… شکی در این نیست که تماشای هنر شما و رقم خوردن لحظه‌های شیرین و ناب خانگی هیچوقت اجازه نداده خستگی بر تنمان بنشیند و قوت قلب همیشگی ماست.

همانطور که مطلع هستید به منظور تشکر و قدردانی از این انرژی مثبت و مهر شما عزیزان بهانه‌ای برای هدیه دادن به شما داریم.

مسابقه ماهیانه بیدخت هر ماه در چهار بخش کیک، دسر‌ ، کوکی و شیرینی انجام می‌شود و در روز آخر هر ماه تصاویر ارسالی شما عزیزان به رای گذاشته می‌شود و از گوی‌ هدیه (محتوی ۲۰۰ هدیه از محصولات فروشگاه شامل انواع قالب سیلیکون، تفلون، آلومینیوم، ابزار و سایر اقلام) هدیه‌ای به دوستانی که در هر کدام از چهار بخش ذکر شده بالاترین رای را داشته باشند تعلق می‌گیرد.

برای شرکت در مسابقه کافیست تصویر شیرینی خانگی تهیه شده با اقلامی که از فروشگاه بیدخت خریداری نموده‌اید را ارسال نمایید.

داوران: کمیته‌ای ۶ نفره شامل مدیریت مجموعه و سه سرآشپز مجرب، سطح کیفی تصاویر را بررسی نموده و در صورت تایید ایشان، تصویر به مسابقه راه می‌یابد.

رای گیری: در روز آخر هر ماه و در صفحه مختص به مسابقه، رای گیری شروع شده و عموم بازدیدکنندگان وبسایت قادر به ثبت رای خواهند بود.

مدت زمان برگزاری مسابقه: ۲۴ ساعت از زمان شروع.

جایزه: گوی هدیه شامل ۲۰۰ محصول فروشگاه شامل انواع قالب، ابزار، بن تخفیف ویژه و هدایایی ویژه می‌باشد و در هر ماه در اختبار نفرات اول هر بخش قرار می‌گیرد تا قرعه‌ای . همچنین نفرات اول در صورت تمایل می‌توانند پیام صوتی به سایر اعضا ارسال نمایند.

 فراموش نکنید تصاویر ارسالی باید از وضوح کافی و کمی خلاقیت در تزیین برخوردار باشند و کارت ویزیت بیدخت نیز به نحوی که لوگو خوانا باشد در کنار شیرینی قرار داشته باشد.

در صورتیکه در هر کدام از چهار بخش فوق‌الذکر کمتر از دو شرکت کننده حضور داشته باشند، مسابقه در آن بخش برگزار نخواهد شد.

راه‌های ارسال تصویر:

مسابقه در روز آخر هر ماه و از ساعت ۵ عصر، در همین صفحه برگزار می‌شود و تا ساعت ۵ عصر روز بعد رای گیری انجام می‌شود.

خیر، هر فرد مجاز است در دو بخش به طور دلخواه شرکت نماید.

خیر، داوران تنها سطح کیفی تصاویر را بررسی نموده و در صورت تایید ایشان، تصویر ارسالی در مسابقه شرکت می‌یابد.

نفر اول هدیه خود را به قید قرعه از گوی هدیه خارج می‌کند. ۲۰۰ هدیه شامل اقلام مختلف فروشگاه، بن تخفیف ویژه و هدایای ویژه دیگر در این گوی قرار دارند. همچنین نفرات اول (در هر بخش) در صورت تمایل میتوانند پیامی به سایر اعضای بیدخت ارسال نمایند و این پیام در کانال رسمی منتشر خواهد شد.

گوی هدیه از لحظه اتمام مسابقه و مشخص شدن نفرات اول در اختیار عزیزانی که بالاترین آرا در هر بخش را کسب کرده باشند قرار می‌گیرد و تا پایان ماه فرصت برای تشریف فرمایی و دریافت هدیه ایشان باقیست.

 

بله، محدودیتی در این زمینه وجود ندارد و شما می‌توانید هر ماه در دو بخش به دلخواه خود در مسابقه شرکت نمایید.

بله. تا انتهای ماه فرصت برای مراجعه و دریافت هدیه وجود دارد و یا در صورتیکه اقوام یا دوستان شما امکان مراجعه داشته باشند پذیرای این عزیزان خواهیم بود. همچنین در صورت تمایل شما این امکان وجود دارد که به صورت ارتباط از راه دور و بصورت زنده هدیه شما توسط همکاران ما از گوی خارج شده و به نشانی شما ارسال شود.

همانطور که میدانید قصد ما مقایسه هنر شما با دیگران نبوده و از سوی دیگر سطح مهارت ارتباط مستقیمی با تزیین کیک و شیرین ندارد. تنها خلاقیت و ایده شماست که باعث ایجاد جذابیت می‌شود.

برای مشخص شدن تعداد شرکت کنندگان باید تا فرا رسیدن زمان برگزاری مسابقه صبر کنیم.

نمونه کارهای موفق

[ycd_countdown id=9713]

[wpuf_form id=”9506″]