اخبار بیدخت

جشن سده با شما، تا ۱۵ درصد تخفیف برای تمامی محصولات

جشن سده یکی از جشن های باستانی این مرز و بوم است که در روز دهم بهمن و به مناسبت سپری نمودن چله بزرگ از دیرباز تا امروز گرامی داشته می شود. زمین رو به گرمی می رود و ۵۰ روز و ۵۰ شب تا تعدیل بهار و فرا رسیدن نوروز باقی است….

از سوی دیگر سه سال قبل در روز دهم بهمن تصمیم گرفتیم با حضور در پیامرسان محبوب شما ایده ها، دستورات تهیه و تزیین و سایر اطلاعات مربوطه را با شما به اشتراک بگذاریم. بدین ترتیب کانال تلگرام لوازم قنادی پسرک لو شروع به فعالیت نمود و تا به امروز سه سال خاطرات ناب را در دنیای مجازی به همراه شما تجربه کردیم.

امروز پس از گذشت سه سال از آن روز و در سال چهارم فعالیت تخصصی ما در شهر پردیس، از طریق وبسایت خدمت رسانی متمایز انجام می شود و خدمات مختلفی از جمله متمایزترین خدمت یعنی سفارش آنلاین کالای اختصاصی شما به دامنه خدمات اضافه گردیده است، کانال تلگرام جدید با امکانات مدرن و شیوه ای نو شروع به فعالیت نموده و بسیاری خبرهای خوب دیگر که به نوبت از راه خواهند رسید. برای آشنایی بیشتر با کارکرد وبسایت و این خدمات می توانید صفحه راهنمای خدمات را مطالعه فرمایید.

بر آن شدیم تا این روز عزیز را با شما مهربانان گرامی بداریم و به همین منظور از ساعت ۵ عصر تا ۹ شب مورخ دهم بهمن ماه ۱۳۹۷، فروش اینترنتی تمامی محصولات به همراه تخفیف تا ۱۵% در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

 

منبع تصویر: destription.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *